Zrealizowane projekty

EuroTax router

Dla naszego klienta, firmy Eurotax, zrealizowaliśmy projekt dzięki, któremu pasażerowie autobusów Sindbad uzyskali dostęp do bezprzewodowego internetu w kraju i za granicą.

W ramach tego projektu wykonaliśmy aplikację, konfigurację sprzętu oraz landing page w technologii responsywnej dzięki czemu pasażerowie mogą korzystać z aplikacji na każdym urządzeniu. W wyniku naszych starań firma Eurotax pozyskała wielu nowych klientów.

Dzięki wykonanej przez nas aplikacji wzorsła konwersja leadów pozyskiwanych przez naszego klienta.

Wirtualne biuro

Dzięki zastosowaniu przejrzystego, graficznego interface’u rezerwowania sal, zarządzanie przestrzenią biurową stało się proste w obsłudze, wygodne, i co najważniejsze – efektywne.

Założenia projektu

  • prosty w obsłudze formularz graficzny rezerwowania sal w formie kalendarza
  • system rezerwacji sal w oparciu o wykupywane pakiety
  • wygoda – wybierasz, kupujesz i rezerwujesz salę dosłownie w kilku prostych ruchach

Unikasa

Dla grupy prawno-finansowej e-Kancelaria S.A. zrealizowaliśmy projekt serwisu mikropożyczkowego. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu programistów Red Cloud Software, udało się stworzyć aplikację elastyczną i funkcjonalną, która zapewnia maksimum użyteczności.

Podstawowym założeniem projektu było połączenie prostoty i użyteczności. Stworzyliśmy serwis łatwy w obsłudze i intuicyjny zarówno z perspektywy administratora jak i ostatecznego klienta. Dodatkowo stworzyliśmy rozwiązania informatyczne pozwalające na sprawne i bezpieczne udzielanie pożyczek online.

Założenia projektu

  • połączyć prostotę obsługi z bezpieczeństwem
  • łatwość administrowania
  • unikalny i atrakcyjny wygląd

CMS

Ten specyficzny serwis internetowy służy do tworzenia stron www. Umożliwia on laikowi wygenerowanie własnej witryny internetowej oraz zarządzanie treścią na niej się znajdującą. Oprócz prac programistycznych stworzyliśmy też 20 unikalnych szablonów stron www.

Dzięki pracy naszych programistów udało się stworzyć serwis internetowy umożliwiający tworzenie własnych, niewielkich stron firmowych. Oprócz prac programistycznych wykonaliśmy też ogrom prac związanych ze stworzeniem dwudziestu edytowalnych szablonów, z których każdy otrzymał odrębny wygląd.

Założenia projektu

  • estetyka tworzonych za pomocą serwisu stron
  • prosty w obsłudze system zarządzania treścią
  • zrozumienie potrzeb ostatecznego klienta i przełożenie ich na rozwiązania informatyczne